Eureka (1.0.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Menu
oc: Menú

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: System
oc: Sistèma

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Text format
oc: Format de tèxte
