Eureka (1.0.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Red
pl: Czerwony

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Header settings
pl: Ustawienia nagłówka

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
