Eureka (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: System
ps: سيستم

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Text format
ps: متن بڼه
