Eureka (1.0.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Value
pt: Valor

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Read more
pt: Leia mais

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Location
pt: Localização

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: System
pt: Sistema

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Red
pt: Vermelho

en: Purple
pt: Roxo

en: Quick Links
pt: Links Rápidos

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Text format
pt: Formato de texto

en: Header settings
pt: Configuração do cabeçalho

en: Footer settings
pt: Configurações de rodapé

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
