Eureka (1.0.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Location
ro: Locația

en: Global settings
ro: Setări generale

en: System
ro: Sistem

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Text format
ro: Formatare text

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
