Eureka (1.0.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: System
sk: Systém

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Text format
sk: Textový formát

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
