Eureka (1.0.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Read more
sl: Preberite več

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: System
sl: Sistem

en: Red
sl: Rdeča

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
