Eureka (1.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: System
sq: Sistemi

en: Blue
sq: Blu
