Eureka (1.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Menu
th: เมนู

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: System
th: ระบบ

en: Red
th: แดง

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ
