Eureka (1.0.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Menu
tr: Menü

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Location
tr: Konum

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: System
tr: Sistem

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
