Eureka (1.0.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: System
ug: سېستىما

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك
