Eureka (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Menu
ur: مینیو

en: Header
ur: ہیڈر

en: System
ur: نظام

en: Text format
ur: متن کی آرائش
