Eureka (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Menu
ar: القائمة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Location
ar: الموقع

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: System
ar: النظام

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Blue
ar: أزرق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date
