Eureka (1.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Menu
bg: Меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: System
bg: Система

en: Blue
bg: Син

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Text format
bg: Текстов формат
