Eureka (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Menu
bn: মেনু

en: Location
bn: অবস্থান

en: System
bn: সিস্টেম

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
