Eureka (1.0.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: System
bo: མ་ལག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
