Eureka (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Menu
bs: Meni

en: Location
bs: Lokacija

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: System
bs: Sistem

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
