Eureka (1.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Read more
da: Læs mere

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Location
da: Lokation

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Apply now
da: Anvend nu

en: Text format
da: Tekstformat

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
