Eureka (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Read more
eo: Legu pli

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: System
eo: Sistemo

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Text format
eo: Tekstformato
