Eureka (1.0.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Read more
et: Loe edasi

en: Menu
et: Menüü

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Global settings
et: Üldseaded

en: System
et: Süsteem

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
