Eureka (1.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: System
eu: Sistema

en: Blue
eu: Urdina

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Text format
eu: Testuaren formatua
