Eureka (1.0.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Menu
fi: Valikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: System
fi: Järjestelmä

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: desktop
fi: työpöytä

en: tablet
fi: tabletti

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
