Eureka (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Location
gu: સ્થાન

en: Blue
gu: વાદળી

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
