Eureka (1.0.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Read more
he: קראו עוד

en: Menu
he: תפריט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Location
he: מיקום

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: System
he: מערכת

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Blue
he: כחול

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
