Eureka (1.0.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Value
hi: मान

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Menu
hi: सूची

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Location
hi: स्थान

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: System
hi: प्रणाली

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Blue
hi: नीला

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
