Eureka (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Email address
is: Netfang

en: Read more
is: Lesa meira

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Location
is: Staðsetning

en: System
is: Kerfi

en: Visit site
is: Skoða síðu

en: Blue
is: Blár

en: Text format
is: Textaforsnið
