Eureka (1.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Value
ja: 値

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Menu
ja: メニュー

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Location
ja: 場所

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: System
ja: システム

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Red
ja: レッド

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
