Eureka (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Read more
jv: Candhaké

en: Location
jv: Lokasi

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Text format
jv: Format tèks
