Eureka (1.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ
