Eureka (1.0.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Menu
ku: پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: System
ku: سیسته‌م

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
