Eureka (1.0.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: System
lv: Sistēma

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Red
lv: Sarkans

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Text format
lv: Teksta formāts
