Eureka (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Menu
ml: മെനു

en: System
ml: സിസ്റ്റം
