Eureka (1.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: System
mn: Систем

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
