Eureka (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Location
mr: स्थळ

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
