Eureka (1.0.0) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Location
ms: Lokasi

en: Global settings
ms: Pengesetan global

en: System
ms: Sistem

en: Blue
ms: Biru

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Text format
ms: Format teks
