Eureka (1.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: System
my: စနစ်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
