Eureka (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Location
nn: Stad

en: Text format
nn: Tekstformatering
