Eureka (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Value
pt: Valor

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Location
pt: Localização

en: Global settings
pt: Definições globais

en: System
pt: Sistema

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Text format
pt: Formato de texto
