Eureka (1.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Read more
ru: Подробнее

en: Menu
ru: Меню

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Location
ru: Место

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: System
ru: Система

en: Visit site
ru: Посетить сайт

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Red
ru: Красный

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Contact us
ru: Связаться с нами
