Eureka (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Menu
sr: Мени

en: Footer
sr: Подножје

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Text format
sr: Формат текста

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
