Eureka (1.0.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Email address
sv: E-postadress

en: Read more
sv: Läs mer

en: Menu
sv: Meny

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Location
sv: Plats

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Red
sv: Röd

en: Purple
sv: Lila

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Text format
sv: Textformat

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
