Eureka (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Menu
te: మెనూ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Blue
te: నీలం

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
