Eureka (1.0.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Read more
uk: Читати далі

en: Menu
uk: Меню

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Location
uk: Місце розташування

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: System
uk: Система

en: Visit site
uk: Відвідати сайт

en: Sidebar
uk: Панель

en: Red
uk: Червоний

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: phone
uk: телефон

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: desktop
uk: робочий стіл

en: tablet
uk: планшет

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
