Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Email address
id: Alamat email

en: List
id: Daftar

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Enable
id: Aktifkan

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Settings
id: Pengaturan

en: Help
id: Bantuan

en: Add
id: Tambah

en: View
id: Lihat

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: User ID
id: ID Pengguna

en: From
id: Dari

en: Conditions
id: Kondisi

en: Up
id: Ke atas

en: Send
id: Kirim

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Last changed
id: Perubahan terakhir

en: Submissions
id: Masukan

en: Display all
id: Tampilkan semua

en: Webform settings
id: Pengaturan Webform

en: Save & exit
id: Simpan & keluar
