Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ

en: id
kn: ಐಡಿ

en: No.
kn: ಇಲ್ಲ.

en: points
kn: ಪಾಯಿಂಟುಗಳು

en: Mailer
kn: ಮೈಲರ್
