Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Up
ne: माथि

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
