Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Help
oc: Ajuda

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Continue
oc: Contunhar

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: From
oc: De

en: Conditions
oc: Condicions

en: Up
oc: Naut

en: Send
oc: Mandar

en: description
oc: descripcion

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: Save & exit
oc: Sauver & quitter
