Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න
