Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Continue
fi: Jatka

en: Configure
fi: Määrittele

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: From
fi: Lähettäjä

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Send
fi: Lähetä

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Last changed
fi: Viimeksi muokattu

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Subtotal:
fi: Välisumma:

en: Elements
fi: Elementit

en: Save & exit
fi: Tallenna & poistu

en: Submission
fi: Lähetys
