Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: From
gl: De

en: Conditions
gl: Condicións

en: Send
gl: Enviar

en: Sent
gl: Enviado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Submissions
gl: Envíos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Submission
gl: Envío
